O Nas

Mobissimo nie jest biurem podróży – Mobissimo jest czołową meta wyszukiwarką tanich biletów lotniczych, zarówno linii regularnych jak tanich linii lotniczych, hoteli, wypożyczalni samochodów.

Co to znaczy? Nasza wyszukiwarka umożliwia jednoczesne znalezienie i porównanie cen najtańszych, dostępnych w Internecie ofert lotów i hoteli z ponad 175 stron internetowych i biur podróży.

Oferty są przedstawione w postaci tabelki informacyjnej tak, aby można było łatwo porównać szczegóły lotu: cenę, wylot, przylot, liczbę przesiadek, linię lotniczą i partnera, który tę ofertę sprzedaje. Po kliknięciu na "Sprawdź", przekierowujemy bezpośrednio do strony partnera, który daną ofertę obsługuje. Nie musisz na nowo szukać – transferujemy bezpośrednio do strony szczegółów naszego partnera.

Mobissimo tylko wyszukuje i łączy ze stronami, na których znajdują się oferty – to nasi partnerzy są odpowiedzialni za pobranie płatności i usługę sprzedaży.

Korzystanie z metawyszukiwarki Mobissimo jest bezpłatne.

Naszą misją jest szybko wyszukać niezbędne informacje związane z zakupem biletu lotniczego lub rezerwacją hotelową, wypożyczeniem samochodu.

Dzięki dostępowi do niepublikowanych w Polsce, oraz niedostępnych w tradycyjnych biurach podróży taryf lotniczych i hotelowych, nasi użytkownicy mają dostęp do najszerszej oferty biletów, hoteli i wypożyczalni samochodów na świecie.

Mobissimo zostało stworzone w 2003 roku w San Francisco, w Kalifornii.

Obecnie Mobissimo obejmuje 3 kontynenty – Mobissimo.com w Stanach Zjednoczonych, Mobissimo.co.uk obsługujący naszych użytkowników w Wielkiej Brytanii, Mobissimo.fr dla użytkowników we Francji oraz Mobissimo.in dla nowo tworzącego się, dynamicznego rynku turystycznego w Indiach.